Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

8S2

Category: Pije Energjike
Përshkrim

Zbuloni shijen e vërtetë të energjisë me 8S2, pija origjinale nga Hollanda.
Një eliksir i artë i pasuruar me kafeinë, taurinë dhe vitamina të shtuara për t’ju dhënë vitalitetin që i nevojitet ditës tuaj. Balanca e përsosur e ëmbëlsisë dhe aroma elegante frutore i japin 8S2 shije unike. Kjo pije energjike prodhohet me ujë nga burimi ekskluziv i Bavarias, përbërës të cilësisë më të lartë dhe teknika të avancuara prodhimi. 8S2 prodhohet nga kompania e mirënjohur “Bavaria” në Hollandë dhe BM Group është distributori i vetëm ekskluziv për Shqipërinë.

Kliko KËTU për të lexuar mbi historikun e markës dhe autenticitetin e 8S2, e njohur së pari për publikun si B52.

Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale