Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Bavaria Malt Luleshtrydhe

Luleshtrydhe

Kategoria: Bavaria

Përshkrim
Kombinimi perfekt i luleshtrydheve me shijen e pakrahasueshme të maltit vijnë në Bavaria Malt Luleshtrydhe. E prodhuar me përbërës të një cilësie të lartë, kjo pije joalkoolike freskuese, ka një shije të veçantë e të ëmbël frutore. Jepini verës tuaj ëmbëlsinë, freskinë dhe argëtimin që ju nevojitet. Me Bavaria Malt Luleshtrydhe, nuk do të mund të ndaleni veç me një!
Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale