Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Bavaria Malt Xhinger Lime

Xhinxher-Lime

Kategoria: Bavaria

Përshkrim
Për një shije të rafinuar freskuese, provoni Bavaria Malt me shije xhinxher e limon. Balanca perfekte e ujit mineral nga burimi ekskluziv i Bavarias, baza e maltit dhe aromat e forta e freskuese të lime-it e xhinxherit. Nëse jeni duke kërkuar një përjetim unik e freskues, ky kombinim entuziazmues shijesh është pija e duhur që ju nevojitet këtë verë.
Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale