Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Bavaria Malt Limon

Limon

Kategoria: Bavaria

Përshkrim
Ju prezantojmë Bavaria Malt me shije limoni – freskinë e vërtetë të agrumeve, në një shishe! E krijuar nga ujë natyral mineral prej burimeve ekskluzive të Bavarias, në kombinim me aromën karakteristike të limonëve, kjo pije me bazë malti sjell gjallërinë e vërtetë në çdo gllënjkë. Kombinimi i shijes natyrale të limonit, me pak ëmbëlsi e bazë malti, do të jetë shoqëruesi juaj perfekt në ditët e relaksit anë pishinës apo në piknikun veror me familjen. Përqafo diellin e jetës, zgjo shqisat me Bavaria Malt Limon!
Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale