Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Bavaria Malt Mollë

Mollë
Kategoria: Bavaria
Përshkrim
Ju prezantojmë Bavaria Malt mollë, pija joalkoolike me bazë malti që sjell të gjithë freskinë e mollës në tavolinën tuaj. Kjo pije e gazuar krijon balancën perfekte mes ëmbëlsisë dhe zgjimit të shqisave. E krijuar me kujdes, me përdorimin e mollëve më të mira, Bavaria Malt është një zgjedhje e shijshme nëse po kërkoni një kënaqësi të vogël më bazë fruti. Qoftë nëse jeni duke u shlodhur pas një dite të gjatë apo duke shijuar një mbledhje me të dashurit tuaj, Bavaria Malt Mollë është zgjedhja e duhur. Përjetoni magjinë e freskisë me shije molle në secilën gllënjkë.
Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale