Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Bavaria Malt Pjeshkë

Pjeshkë

Kategoria: Bavaria

Përshkrim
Zbuloni Bavaria Malt Pjeshkë – nje kombinim fantastik i ujit mineral me aromë të pasur pjeshke. Kjo pije freskuese me bazë malti sjell shijen e pjeshkëve të bahceve të rrahura nga dielli. Gjallërohu me pijen e vërtetë të frutave, ëmbëlsia që ju duhet për tu freskuar dhe argëtuar gjatë ditëve të nxehta.
Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale