Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Hello Mollë

Kategoria: Lëngjet
Përshkrim

Përjetoni magjinë e Hello Molle – shoqëruesi juaj i fundit për lumturinë që shuan etjen.f shije frutash me një përmbajtje të reduktuar kalori prej të paktën 30%. Shuani etjen dhe ushqeni trupin tuaj me këtë përzierje të lezetshme.

E bërë me një përzierje uji, sheqeri, acidi citrik të shijshëm dhe një bazë molle, Hello është një trajtim pa faj i ëmbëlsuar me mirësinë natyrale të sukralozës. E mbushur me antioksidantë dhe vitamina energjike, çdo gllënjkë sjell një aromë dhe vitalitet. Me një prekje të beta-karotenit të gjallë, kjo pije është sa tërheqëse vizualisht aq edhe e shijshme.

Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale