Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

Hello Multivitaminë

Kategoria: Lëngjet
Përshkrim

Bëhuni gati për t’u zhytur në një aventurë freskuese ndërsa pini këtë pije të këndshme jo të gazuara, pa alkool. Bërë nga një përzierje magjike e përbërësve më të mirë të natyrës, duke përfshirë ujin, sheqerin, shijet e shijshme të agrumeve dhe një sasi të vogël vitamine C të pasur me antioksidantë. Me një nuancë beta-karotine natyrale për atë tërheqje të gjallë. Plus, mos u shqetësoni për freskinë me formulën tonë të krijuar me kujdes dhe një prekje magjie ruajtëse, duke e mbajtur çdo gllënjkë po aq gjallëruese sa e para. Përqafoni lëngshmërinë, shijoni shijen dhe lëreni Hello të jetë shoqëruesi juaj i preferuar për një spërkatje gëzimi të pastër.

Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale