Bm Group

Contact: +355 68 805 07 78
E-mail: marketing@bm-shpk.com

La Trappe Dubbel (7%)

Kategoria: La Trappe

Përshkrim
La Trappe Double është përkufizimi i elegancës dhe shijes të pasur. Me një ngjyrë karakteristike kafe të thellë dhe shkumë kremoze, kjo birrë dallohet nga aroma delikate e karamelit. E prodhuar me malt karamel, La Trappe Double paraqet një kombinim harmonik të maltit dhe notave të ëmbëlsisë që i përshtatet më së miri natyrës aromatike. Çdo gllënjkë, është një simfoni shijesh. La Trappe Dubbel është testament i traditës shekullore të krijimit të birrës nga murgjit Trappist. Provo shijen mbresëlënëse të La Trappe Blond dhe përfshihu në botën e sofistikuar të La Trappe.
Na Kontaktoni
Jemi këtu për t’ju asistuar
E vlerësojmë interesimin tuaj dhe i mirëpresim mundësitë e bashkëpunimit. Për kërkesa, porosi apo informacione të tjera, mos hezitoni të na kontaktoni. Ekipi ynë është gjithnjë i gatshëm t’ju asistojë dhe t’i përgjigjet nevojave tuaja.
Na gjeni në rrjetet tona sociale